Zajmuję się m.in.:
-10% na pierwsze zakupy
-45% na stolarkę okienną
-25% na stolarkę drzwiową
-20% na pokrycia dachowe
-30% na orynnowanie
-10% na cały asortyment
-10% na wykonanie instalacji sanitarnej oraz Centralnego Ogrzewania
-5% na cały asortyment
-30% na projekt instalacji
automatyki budynkowej
-10% na wykonanie i konfigurację systemu monitoringu wizyjnego
i alarmowego
-5% na montaż automatyki bramowej
-5% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
-7% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
-7% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
-30% na kontrolę stanu
instalacji gazowej
Jestem ekspertem finansowym z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym.
Zaczynałam jako doradca bankowy, dzięki czemu poznałam potrzeby klientów oraz wewnętrzne procedury w bankowości.
Współpracuję z kilkunastoma bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Posiadam odpowiednie narzędzia i wiedzę pozwalającą przeprowadzić klienta bezpiecznie przez cały proces kredytowy bez niepotrzebnego stresu.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą rozbrykanego przedszkolaka.
Wybór najlepszej oferty musi zostać poprzedzony analizą potrzeb, która umożliwi podjęcie odpowiedniej decyzji. Wybierając ofertę należy uwzględnić m.in. wysokośc wkładu własnego, rodzaj i wielkość nieruchomości, zdolność kredytową, wiek, formę uzyskiwanego dochodu, koszty okołokredytowe i wiele innych czynników.
Wstępna zdolność kredytowa wyliczana jest na ogół na pierwszym spotkaniu. Wpływ na jej wysokość ma przede wszystkim dochód netto pomniejszony o zobowiązania kredytowe oraz koszty utrzymania związane z ilością osób w gospodarstwie domowym. Średnia dochodu wyliczana jest w zależności od banku z 3, 6 lub 12 miesięcy.
Zazwyczaj wkład własny jest wymagany przez bank. Standardowo wynosi on 20%, jednak istnieją również oferty kredytowe z wkładem 10%.
Ważne: Wkładem własnym może być również działka budowlana.
Istnieje również możliwość skorzystania z programu rządowego z gwarancją BGK. Jeśli spełniasz warunki tego programu to nie potrzebujesz wkładu własnego.
W niektórych Bankach umowa przedwstępna nie jest wymagana, jednak dobrze zawrzeć umowę ze sprzedającym. Taka umowa zabezpiecza obie strony przed wycofaniem się z transakcji. Umowa nie musi mieć formy notarialnej.
W zależności od oferty dodatkowe koszty mogą obejmować m.in. prowizję za udzielenie kredytu, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy, wycenę nieruchomości.
Należy przygotować dokumenty finansowe i niezbędne dokumenty dotyczące nieruchomości. Następnie sporządzany i składany jest w banku gotowy wniosek. Po zakończonym procesie kredytowym i otrzymaniu decyzji pozytywnej można podpisać umowę kredytową, a następnie akt notarialny. Po weryfikacji spełnienia warunków następuje wypłata kredytu. W trakcie całego procesu kredytowego, aż do jego wypłaty towarzyszy pośrednik kredytowy.
Średni czas oczekiwania to 1 miesiąc, jednak w niektórych okresach czas ten może ulec wydłużeniu. Czasem zdarza się, że decyzja kredytowa przyznana jest w ciągu kilku dni – są to jednak jednostkowe przypadki.
Usługi pośrednictwa kredytowego są bezpłatne. Ekspert finansowy otrzymuje wynagrodzenie z banku, które w żaden sposób nie wpływa na koszty kredytu.
Kredyt 2% przeznaczony jest dla osób, które: